Elérhetőség

Vereség a listavezetőtől az OB III-ban

2017.12.04.

KMH - Szombathelyi Pingvinek 15:3 (4:0, 5:0, 6:3)

Sovány kerettel, mindössze két sorral álltunk ki az eddig veretlen, 5 mérkőzésen mindössze 7 gólt kapó KMH csapata ellen.
A hazaiak nem bízták a véleltlenre a dolgot, egy gyors góllal köszöntek be az első harmad elején. Ezután sokáig jól tartottuk magunkat, a 15. percig 1-0 volt az állás a hazaiaknak. A játékrész utolsó 5 percében aztán 3 gólt szerzett a KMH, ebből egyet emberelőnyben, így az első szünetben 4-0 volt oda.

A játék képe a második harmadban is hasonló volt: a KMH 2 gyors gólt szerzett az elején, majd az utolsó 4 percben még 3-at. Ezzel 9-0 volt már az állás a hazaiaknak.

A lényegi kérdés eldőlt már a harmadik harmadra. A mieink nem adták fel, hajtottunk a szépítésre. Erőfeszítéseinket siker koronázta, az utolsó játékrészben 3 gólt ütöttünk, amivel tudtunk egy kicsit faragni a hátrányon.

Pozitívum volt az utolsó harmad hozzáállása, amikor is tetemes hátrányban sem adtuk fel a meccset. Szereztünk 3 gólt. Javul az emberhátrányos védekezés, 7 hátrányban mindössze 2 gólt kaptunk.

Gólszerzők: Singer Márk (2), Barna Dénes

Folytatás december 10-én a White Sharks csapata ellen Budapesten.