info@pingvinekhoki.hu
Elérhetőség

Harmadik forduló az U14-es kispályás bajnokságban

2018.01.27.

Az előző elhalasztott forduló miatt már harmadik fordulót rendezték meg az U14 3x3 kispályás bajnokságban. A háromcsapatos kiírás aktuális játéknapjának helyszíne ezúttal a szombathelyi Műjégpálya volt.

Szombathelyi Pingvinek - Szekszárdi Jégmadarak 14:5 (6:1, 8:4)
Az első perctől kezdve támadólag lépett fel a csapatunk, az elejétől fogva nyomás alá helyeztük az ellenfelet. Főként az első sorunk gólerős játékának köszönhetően sikerült 5 góllal elhúztunk a félidő végére.
A második játékrész első 10 percét megnyomta a gárda, 7 gólt szereztünk ebben a szakaszban. A góljaink ellenére hullámzó volt a mérkőzés, nem volt jó védekezésünk, sok volt a technikai hiba, a Jégmadarak némileg felzárkóztak a végére. A győzelmünk nem forgott veszélyben. A vége 9 gólos győzelem.
Gólszerzők: Philipp Tobler 6, Tárczy Botond-Gribovszki József 3-3, Markó Bálint 2

Szombathelyi Pingvinek - Szabolcsi Sólymok 16:5 (6:3, 10:2)
Jól indult ez a találkozó is, 3 perc alatt 4 gólos előnyt szorgoskodott össze a csapat. Külön öröm, hogy lány játékosaink is betaláltak. Ezután kicsit kiengedtünk, és 2 gólra felzárkózott az ellenfél. A félidőig még kétszer betaláltunk, amire az ellenfél még válaszolni tudott, így 3 gólos vezetéssel mentünk szünetre.
A második játékrészben 10 perc alatt 8 gólt szereztünk, főként Tárczy Botond és Gribovszki József voltak elemükben. Ezzel el is dőlt a találkozó, ahogy Szekszárdon is, hazai pályán is sok gólt szerezve nyertünk a Nyírségiek ellen. Pozitívum, hogy a találatainkon 7 játékosunk osztozott.
Gólszerzők: Tárczy Botond 5, Gribovszki József 4, Philipp Tobler 3, Bakó Boglárka-Czóbel Barbara-Markó Bálint-Pálmai Bálint 1-1.

A forduló harmadik mérkőzésén Szekszárdi Jégmadarak - Szabolcsi Sólymok 13:4 (4:2, 9:2).

A negyedik fordulót Debrecenben rendezik február 10-én.

Fotók: Bakó József