Felnőtt ISHA bajnokság 3. forduló

2017.05.16.

Stegersbach Tigers 2 - Szombathelyi Pingvinek 3:8 (1:2, 2:6)
Az első 11 perc gól nélküli mezőnyjátékkal telt el. Kovács András révén a mieink szereztek vezetést a 12. perc elején, majd fél perc múlva jött a válasz hazaiaktól. Nem sokáig volt döntetlen, újabb fél perc elteltével Szántó Olivér növelte az előnyünket, így minimális Pingvin vezetéssel vonultak a csapatok pihenőre.
Szünet után, a 18. percben ismét három gólt lőttek a csapatok, ebből kettőt Singer Erik és Sipos László jegyzett, a Tigers részéről egy találat érkezett. 4-2 volt az állás, amikor a 18. és 19. percekben szerzett három góllal eldöntötte a csapat a találkozót: Nagy Máté, Singer Erik és Sipos László ért el gólt. A 29. percben még szépítettek a hazaiak, de erre még Tóth Zsoltnak volt válasza 14 másodperccel a vége előtt, beállítva a 8-3-as végeredményt. Visszavágott a csapat az előző heti vereségért.
Gólszerzők: Singer Erik - Sipos László 2-2,  Nagy Máté - Tóth Zsolt - Szántó Olivér - Kovács András 1-1

HCH - Szombathelyi Pingvinek 6:4 (4:1, 2:3)
Igen rövid pihenő után a Hartberg ellen lépett műanyagra a csapat. A kevés szünet meg is látszott a játékon, a Hartberg 9 perc alatt 4 gólt lőtt, erre csak Singer Erik 5. percben elért találata érkezett válaszul.
A szünet után ismét HCH talált be, de utána felpörögtek és átlendültek a fiúk a fáradtságon, Singer Erik és Sipos László góljaival feljöttünk két gólra, de sajnos az ellenfél is betalált, amire Petényi Róbert góljával még válaszoltunk, de közelebb már nem sikerült jönni. A vége 6-4 a HCH-nak.
Gólszerzők: Singer Erik 2, Sipos László - Petényi Róbert 1-1