Középszakasz második forduló az OB III-ban

2018.02.18.

Február 10-én a Vasas Jégcentrumában lépett jégre felnőtt csapatunk.

Rozmár JSE - Szombathelyi Pingvinek 5:6 (1:1, 0:4, 4:1)
Az első félidő kiegyenlített játékot, és 1-1 gólt hozott. Nálunk Göncz Szabolcs volt eredményes.
Remek második harmadot produkáltak a mieink, a bajnokság talán eddigi lejobb 20 percét. Lőttünk 4 gólt, egyet sem kaptunk, és ha az emberelőnyöket értékesítjük, akkor még több gólt is szerezhettünk volna. 5:1-es állással mentünk neki az utolsó harmadnak.
Az utolsó játékrész aztán rémálomszerű lett, 3 perc alatt 2 gólt kaptunk, és hiába lőttünk egyet Barna Dénes révén, a hazaiak vérszemet kaptak, és az 54. percre 1 gólra feljöttek. A vége két kiállítás miatt nagyon izgalmassá sikeredett, de nagyot küzdve tartottuk az eredményt. Ezzel megszereztük első idegenbeli győzelmünket.
Gólszerzők: Barna Dénes-Göncz Szabolcs 2-2, Korpos István-Kovács András 1-1