Elérhetőség

OB III-as alapszakasz 4. forduló

2019.11.17.

Szombathelyi Pingvinek - Jászberény Lehel HC 3:6 (3:1, 0:3, 0:2)

A bajnokság negyedik mérkőzésén a Jászberényt fogadtuk "hazai" pályán. Mivel Zalaegerszegen elromlott a jégkészítő berendezés, a közelben pedig sehol máshol nem volt lehetőségünk, ezért a mérkőzést Érden kellett lejátszanunk. Nagyon nagy szükség lenne már a szombathelyi fedett jégcsarnokra.

Jól indult a találkozó számunkra, már a mérkőzés elején megszereztük a vezetést Singer Márk révén (1:0), amit aztán gyorsan növelni tudtunk Zelevics Gergő jóvoltából (2:0). A harmad derekán megszereztük a harmadik gólunkat is, Vámos Boldizsár volt eredményes (3:0). Ezután emberelőnybe kerültünk, de egy eladott korongból mégis a Jászberény lőtt gólt (3:1).

A második harmadot az elejétől a Jászberény uralta, a támadásaink súlytalanok voltak, a védekezés pedig nem is hasonlított a KMH ellen bemutatott produkcióra. A második harmadban a Jászberény 3 gólt szerezve átvette a vezetést (3:4).

A harmadik harmadban sem tudtunk újítani, a vendégcsapat további két góllal megnyerte a mérkőzést (3:6).

Gólszerzőink: Singer Márk, Zelevics Gergő, Vámos Boldizsár 1-1

Folytatás november 23-án szombaton a Szigeti Bikák vendégeként, ahol sokkal jobb teljesítményre lesz szükség mindenkitől.