Elérhetőség

RLS liga második forduló

2019.05.04.

Horobek Fcele - Szombathelyi Pingvinek 2:6 (1:3, 1:3)
A Horobek szerzett vezetést a második percben, de 5 percen belül már 3:1 volt ide. A 20 percben közelebb kerültek, de az utolsó 7 percben 3 gólt is szereztünk.
Egy kettős emberhátrányt sikerült kivédekezni az első félidő végén. Egy élvezetes, remek iramú mérkőzésen a jó erőkből álló, de rövid kispaddal rendelkező szlovén csapat ellen fontos győzelmet arattunk.
Gólszerzőink: Sipos László, Singer Márk, Zelevics Gergő, Őri Arvid, Németh Áron, Geosits Levente

Szombathelyi Pingvinek -Tigers 2 4:2 (1:2, 3:0)
Egy szikrázóan kemény, sok kiállítással tarkított mérkőzésen remek második félidei teljesítményünkkel sikerült megfordítani az állást, Zelevics Gergő kétszer is eredményes volt. A Tigers játékosai a Horobektől elszenvedett súlyos vereség után "vért ittak", és erős bírói hátszéllel nagyon szoros meccsre késztették a mieinket.
Gólszerzőink: Zelevics Gergő (2), Őri Arvid, Tóth Attila

Kapusunk, Sipos Pali ismét kiválóan védett mindkét találkozón.

A forduló nyitómérkőzésén:
Tigers 2 - Horobek Fcele 2:8 (0:3-2:5)

A Pingvinek így 4 mérkőzés után veretlenül, 3 győzelemmel és 1 döntetlennel állnak. Folytatás Szombathelyen május 19-én a Tiger2 és Tigers3 csapatai ellen.