Pingvines éremeső a gyorskorcsolya diákolimpia megyei döntőjén

2018.01.11.

Négy arany, három ezüst, két bronzérem, három negyedik-, egy ötödik- és két hatodik hely is jutott egykori és mostani Pingvinjeinknek.

A legkisebbek közt (1-es korcsoport) Szolga Péter 3., Tamás Dominik 4., Fatalin László 5., Pálmai Fülöp 6. helyezést szerzett.

A 2-es korcsoportban Derdák Ákos arany-, Czóbel Gergely ezüstérmes, Németh Milán a 6. helyet szerezte meg.

A 3. korcsoportban a lányok közt induló Soós Csenge arany, Czóbel Barbara 4. helyezést szállított, ugyanebben a korcsoportban a fiúk közt Németh Áron ezüstérmes, Mercs Hunor 5. és Pálmai Bálint 6. lett.

A 4. korcsoport elsöprő Pingvin sikert hozott. Mindhárom (egykori) tanítványunk a dobogón végzett. 1. Zelevics Gergő, 2. Őri Arvid, 3. Takács Róbert.

Az 5. korcsoportban győztesként Vámos Boldizsárt, míg a 4. helyen Szalai Donátot intették le.

Teljesítményükhöz ezúton is sok szeretettel gratulálunk. Közülük azoknak, akik az első két hely valamelyikén végeztek - pedig - sok sikert kívánunk az országos döntőre való felkészüléshez, valamint az azon való eredményes szerepléshez.

A 4. korcsoport futamáról és drámai befutójáról készült felvétel itt megtekinthető.