Szombathelyi Pingvinek-Lizards 10:12 (2:6, 4:4, 4:2)
U18 3x3 1. forduló, Várpalota, játékvezető: Lébel Frigyes

Szombathely Pingvinek- Pécsi Skacok 13:2 (7:0, 3:1, 3:1)

Szombathelyi Pingvinek: Galambos Benjamin – Gribovszki József, Markó Bálint, Tobler Philipp, Puskás Ádám, Rózsahegyi Márk, Zelevics Gergő, Szabó Máté, Tóth Botond

Hétvégén végre megkezdhette a bajnokságban való szereplést az U18-as csapatunk is a Magyar Jégkorong Szövetség által szerevezett kispályás bajnokságban, amely már a téli olimpiai sportok között jelen lehet a következő olimpián. 3 csapat nevezett az idei bajnokságra, ahol minden fordulóban mindenki játszik mindenkivel és 6 játéknapot rendeznek az idei versenykiírásban. Nem titkolt célunk, hogy megszerezzük a bajnoki aranyat.

Az első mérkőzésünket a hazai gárda ellen kicsit álmosan kezdtük, melyet az eredmény is mutat hiszen egy harmadot követően 6-2-re vezetett a várpalotai együttes. Szerencsére a szünetben sikerült rendezni sorainkat, így a harmadik játékrész elején már 10-10 állt az eredményjelzőn. Ezt követően egy szerencsés kontra gólt szerzett a saját pályán játszó Lizards csapata, amely arra kényszerített minket, hogy minden erővel az egyenlítésre törekedjünk, melyre az utolsó percig meg volt az esélyünk, de sajnos csak kapuvasig jutottunk.

A második mérkőzésen felszabadultan, örömhokit játszva magabiztosan nyertünk a Pécsi Skacok csapata ellen, ahol a legtöbb játékosunknak sikerült betalálni az ellenfél kapujába.
"Gratulálok minden játékosomnak, remélem a jövő héten sikerül visszavágni a Lizardsnak és két győzelemmel megyünk el karácsonyozni." nyilatkozta Bosnyák Márkó edzőnk a torna után.