Elérhetőség

Elindult a szezon az U12-ben is

2021.09.19.

Szombathelyi Pingvinek - Vasas SC B 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
U12-es sárga bajnoki mérkőzés, Zalaegerszeg. Játékvezetők: Molnár József, Szabó Krisztián

Szombathelyi Pingvinek összeállítása:
Kovács Soma - Bognár Gergely, Fullár Csanád, Horváth Dömötör, Herman Bence, Szabó Péter, Máthé Zalán, Kiss Bence, Mazzag Sarolta, Jagodics Adél, Tóth Marcell, Péntek Barbara, Szolga Péter, Kovács Zsombor, Pásztorházi Gergő, Kovács Benedek
Edző: Sipos Pál

Az első fordulóban rögtön egy nehéz ellenfél látogatott Zalaegerszegre.

Ebben a bajnoki évben sárga szinten megszűnt a kötelező percenkénti sorcsere, már folyamatos cserével, és 3x18 perces játékidővel játszuk a mérkőzéseinket.

Az első harmadban jól tartottuk magunkat, sokat korcsolyáztunk, és nagyot küzdöttünk. Mindkét oldalon potyogtak a gólok, izgalmas volt a mérkőzés.

A folytatásban aztán szépen lassan fölénk nőtt az ellenfél. Sajnos sok volt még a játékunkban a hiba, amit az ellenfél könyörtelenül megbüntetett. Láttuk a hibákat, ezeken kell dolgoznunk a jövőben.

Sipos Pál edzőnk így értékelte a látottakat:
Több hiányzónk is volt, és sokaknak ez volt az első olyan meccsük, ahol folyamatos sorcserével kellett játszani, de ebbe egy harmad elteltével beleszoktunk. A támadójátékunk jó volt, de a védekező játékkal baj volt mind egyéni, mind pedig csapat szinten. A következő mérkőzésre mindenképpen javítanunk kell védekezésünkön.

A fotókat köszönjük Máthé Józsefnek, és Jagodics Attilának.