Rajt az U16 3x3 bajnokságban is

2019.11.24.

Szombathelyi Pingvinek - Soproni Jégtörők 24:2 (8:2, 16:0)
Az idei szezonban bevezetett U16 3x3-as kispályás bajnokság legelső -történelmi- összecsapását a Soproni Jégtörők ellen játszotta le klubunk. A találkozó pikantériáját az adta, hogy jónéhány korábbi soproni játékos erősíti a csapatunkat évek óta. A mieink egy szorosabb első félidő után hengereltek, és felőrölték a szimpatikus ellenfelünk erejét. Az első sorunk parádézott, góljaink felét ők szorgoskodták össze, és minden játékosunk szerzett pontot a találkozón.
Gólszerzőink: Tóth Dániel 5, Gribovszki József - Markó Bálint - Tóth Attila 4-4, Simon Máté - Szabó Gábriel 3-3, Rózsahegyi Márk 1

Szombathelyi Pingvinek - PTSE Tatabányai Polipok 14:2 (9:1, 5:1)
A Polipok elleni második mérkőzés első félidejében folytatódott a gólparádé. Nálunk a Tóth testvérek vitték hátukon a csapatot. A második félidőre már egy kicsit elfáradtak a mieink is, csökkent a koncentráció illetve a tatabányai kapus is sokat tett azért, hogy a különbség ne legyen nagyobb, sok ziccert hárított bravúrral. Nálunk Iszak-Pataki Gergő hozta a szombati formáját, az eggyel magasabb kategóriában is magabiztosan védett. A találkozón jópár pazar összjátékot láthattunk a mieinktől, néhány gól előtti passzjáték pedig élményszámba ment.
Gólszerzőink: Gribovszki József - Tóth Attila - Tóth Dániel 3-3, Szabó Gábriel 2, Tárczy Botond - Simon Máté - Tárczy Csanád 1-1.