U10-es ISHA forduló Amstettenben

2018.04.29.

A Stegersbach Tigers csapata helyett beugróként vállaltuk ebben a szezonban, hogy az elmúlt 3 évben először, az U10-esek bajnokságában is helyt állunk.

A Mad Dogs sajnos lemondta az első amstetteni részvételt, így bajnoki forduló helyett "csak" két barátságos mérkőzésen vettünk részt Amstettenben. A ellenfeleink, akikkel 2x10 perces mérkőzéseket vívtunk, a Red Dragons Altenberg, és a hazai Amstetten Shadows gárdái voltak.

A Dragons csapatával kezdtünk az amstetteni betonon, kora nyári melegben. Az első percektől kezdve mi irányítottunk, és sok gólos győzelmet arattunk.

A második mérkőzés már sokkal keményebb csatát hozott. A pár, idősebb játékost is a soraikban tudó Shadows ellen sokáig döntentlenre álltunk, de a végén megnyerték a mérkőzést a hazaiak.

Erőfelmérőnek jó volt ez a játéknap. Folytatás június 3-án Szombathelyen, akkor már várhatóan teljes létszámmal.