U13-as ISHA bajnokság 2. forduló

2017.05.10.

Szombathelyi Pingvinek U13 - Mad Dogs U13 1-10 (0-7, 1-3)
A listavezető már az első félidőben eldöntötte a mérkőzést, gólerős, pontos játékkal jelentős előnyre tett szert. A 8. percben már 0-5 volt az állás. A második játékrészben már jobban pörögtek a srácok, sokkal szorosabb volt a mérkőzés, voltak lehetőségeink, de ezeket egy kivételével nem tudtuk kihasználni. A Mad Dogs kapus remek formában védett, teljesen megérdemelt vendég siker született.
A Pingvinek egyetlen gólját Németh Áron szerezte a 24. percben.

Szombathelyi Pingvinek U13 - Stegersbach Tigers U13 2-7 (0-2, 2-5)
Az első félidőben két gyors Tigers gól után teljesen kiegyenlített meccset játszottak a felek. A helyzeteink itt is megvoltak, de ahogy a Mad Dogs ellen, Tigers-nek sem sikerült gólt ütni. A második játékrészben sikerült gólokat szerezni, de sajnos az ellenfél tudta növelni az előnyét.
Gólszerzők: Németh Áron, Tárczy Csanád

Május 14-én, vasárnap Wr. Neustadt-ban, beton pályán folytatódik a bajnokság, ahol ismét a Mad Dogs ill. - a szezonban először- a Red Dragons csapata ellen lépnek pályára az U13-asok.