U14 Újabb erős fővárosi csapat volt vendégünk

2021.11.20.

Szombathelyi Pingvinek - MAC Budapest B 2:7 (0:4, 0:1, 2:2)
U14 bajnokság III. csoport alapszakasz, Zalaegerszeg. Játékvezetők: Molnár József, Szabó Krisztián

Szombathelyi Pingvinek: Németh Lóránt - Bíró Barnabás, Bognár Gergely, Fullár Csanád, Fullár Emma, Horváth Dömötör, Horváth Júlia, Jagodics Adél, Mazzag Bendegúz, Szabó Bendegúz, Németh Milán, Pálmai Fülöp, Simon Gergő, Szolga Péter, Tulok Ágoston, Vörös Miklós
Edző: Bosnyák Márkó

U14-es csapatunk szombaton újra hazai jégen léphetett pályára, ahol a Mac B csapatát fogadta. A mérkőzést nem kezdtük jól, hiszen már az első perceben vezetést szerzett az ellenfél, amit a harmadban még 3 vendég-gól követett.

Az első felvonás gyengélkedését követően a második játékrészre mintha egy másik csapat lépett volna pályára: egymásért küzdve hajtottak a Szombathelyi Pingvinek. Ennek ellenére sajnos egy kapu előtt maradt üres ember ismét megzörgette hálónkat.

A harmadik harmadban kétszer is sikerült betalálnunk ellenfelünk kapujába: először Bognár Gergely használta ki kiugrását remekül, később Németh Milán volt eredményes emberelőnyből, így 7-2-es vendégsikerrel szállhattak le a csapatok a jégről.

Bosnyák Márkó edzőnk értékelése: "Vegyes érzelmek vannak bennem, hiszen a mérkőzés második felében 2-2-es eredmény született, és még 3-4 kimaradt komolyabb helyzetünk is volt, ahol a végső harmadban még dominálni is tudtunk. Sajnos a mérkőzés eleje nem úgy sikerült, ahogy szerettük volna, remélem ezt az utolsó 30 percben mutatott játékot át tudjuk menteni a tovább fordulókra és győztesként tudunk lejönni a jégről. Gratulálok csapatomnak ahhoz, hogy nem adták fel és végig küzdötték a mérkőzést.

Gólszerzőink: Bognár Gergely, Németh Milán

A mérkőzés felvételről itt megtekinthető.