U16 Sikeres 3. forduló az ISHA bajnkságban

2023.05.07.

Az osztrák bázisú inline bajnokság harmadik fordulójában ismét Wr. Neustadt-ba látogattak a mieink, ahol a számunkra különösen kellemetlen pálya várt ránk immár másodszor.

Az első mérkőzésünkön a bécsi 95ers Rockets csapata ellen léptünk pályára. Kemény meccsen, hatalmas küzdelemben sikerült megnyerni az összecsapást. A vége előtt három perccel még az ellenfél vezetett 5:4-re, de hihetetlen akarással megfordítottuk a találkozót, és 7:5-re nyertünk.

A második meccset a hazai Mad Dogs ellen vívtuk. Remek 5:0-ás kezdés után a 21. percben 5:5 állt az eredményjelzőn, ám ezután állva hagytuk az ellenfelünket, és 14:8 arányban magabiztos győzelmet arattunk.

A játéknap eredményei:
HC Mad Dogs - Red Dragons Altenberg 8:9
95ers Rockets - Szombathelyi Pingvinek 5:7
Red Dragons Altenberg - 95ers Rockets 5:6
Szombathelyi Pingvinek - HC Mad Dogs 14:8

Csapatunk 6 lejátszott mérkőzés után a Lunatic Rockets gárdájával együtt holtversenyben az első helyen áll 5 győzelemmel és 1 vereséggel.

A mieink legközelebb május 20-án lépnek pályára a SPG Styrian Panthers és a Red Dragons Altenberg gárdái ellen Grácban.