U18 Szomszédvári rangadó

2022.01.29.

Szombathelyi Pingvinek - Egerszegi Titánok 6:10 (3:3, 0:3, 3:4)
U18 alapszakasz bajnoki mérkőzés, Zalaegerszeg. Játékvezetők: Szabó Krisztián,Nagy Dusán

Szombathelyi Pingvinek - Varga Ádám - Tárczy Csanád, Zelevics Gergő, Tóth-Zsolyomi Flórián, Markó Bálint, Németh Áron, Tobler Philipp, Szabó Gábriel, Szabó Botond, Tárczy Botond, Gribovszki József, Horváth Áron, Pálmai Bálint
Edzők: Benkő István, Csergő István

Hosszú szünet után játszottunk újra bajnoki mérkőzést, illetve sérülése után újra számíthattunk kapusunkra, Varga Ádámra.

Az első harmadban mind két oldalon jócskán adódtak lehetőségek, ez a gólok számában is meglátszódott.

A második játékrész elején az öltözőben maradtak a srácok, amit ellenfelünk ki is használt, és tetemesebb előnyre tett szert. Ebben a harmadban rendre hibáztunk, pontatlanok voltak a befejezéseink illetve a külső körülményekkel is többet foglalkoztunk a kelleténél.

A záró játékrészben felpörögtek az események, sok helyzetet dolgoztunk ki, sajnos a kapu előtt nem voltunk túl hatékonyak. A mérkőzésen ütöttünk 6 gólt, ami mindenképp előrelépés az első Titánok elleni meccs óta, de a jövőben pontosabbnak kell lennünk védelmi oldalon, hiszen a 10 kapott góllal nem lehet mérkőzést nyerni.

Gólszerzőink: Zelevics Gergő 3, Tobler Philipp - Tóth-Zsólyomi Flórián - Gribovszki József 1-1