Utolsó hazai forduló az U14-es 3x3 bajnokságban

2018.02.17.

Továbbra is veretlen a csapatunk

Február 17-én ismét hazai pályán lépett jégre a legidősebb korosztályunk.

Szombathelyi Pingvinek - Szekszárdi Jégmadarak 19:9 (9:4, 10:5)
Betegség illetve sérülés miatt nem a legjobb kerettel álltunk ki. Főleg az első sorunk gólerős játékának köszönhetően három góllal elhúztunk. A vendégek nem hagyták annyiban, és szépítettek, egy gólra csökkentve a hátrányukat. A játékrész végét ismét megnyomták a mieink, és a félidőig 5 gólosra növeték az előnyt.
A második félidőben nem változott a játék képe, a védekezéssel nem törődtek a csapatok, itt is, ott is potyogtak a gólok. A 12 mezőnyjátékosunkból 7 talált be, minden sorunk kivette részét a nagyarányú győzelemből. A végeredmény 19:9.

Gólszerzők: Philipp Tobler 6, Rózsahegyi Donát 4, Tárczy Botond-Gribovszki József 3-3, Bakó Boglárka-Czóbel Barbara-Markó Bálint 1-1.

Szombathelyi Pingvinek - Szabolcsi Sólymok 16:7 (7:3, 9:4)
A második mérkőzés nagyobb fizikai küzdelmet hozott, itt főleg az első sorunk, onnan is Philipp Tobler vitte a hátán a csapatot. A kapuban Iszak-Pataki Gergő jó pár bravúrja kellett, hogy ne alakuljon szorosabban a mérkőzés. A vége 16:7-es győzelem. Ez pedig azt jelentette, hogy továbbra is 100 százalékos a csapat, imponáló gólaránnyal magabiztosan vezeti a tabellát.

Gólszerzők: Philipp Tobler 9, Gribovszki József 4, Markó Bálint-Czóbel Barbara-Tárczy Botond 1-1

A játéknap harmadik összecsapásán: Szekszárdi Jégmadarak - Szabolcsi Sólymok 8:6 (4:3, 4:3)

Fotó: Faragó Gábor